ADORO slapukų politika

Šioje slapukų politikoje („Slapukų politika“) aprašomi slapukai ir kitos technologijos, kurias UAB Prekybos investicijų grupė („ADORO“) naudoja savo svetainėje www.adoro.lt („Svetainė“) ir jūsų pasirinkimai. Ši slapukų politika yra mūsų Privatumo politikos dalis. 

Jeigu pirmą kartą apsilankėte mūsų svetainėje iš Europos ekonominės erdvės, prašome jūsų sutikti, kad Svetainėje būtų naudojami slapukai ir kitos technologijos pagal šią Slapukų politiką, o jei sutiksite, mes juos išsaugosime jūsų kompiuteryje.

Slapukai ir kitos technologijos

Slapukas yra informacijos dalis, siunčiama į jūsų naršyklę iš svetainės ir saugoma jūsų kompiuterio kietajame diske. Slapukai gali padėti mūsų svetainei atpažinti pakartotinius vartotojus ir leisti svetainei stebėti žiniatinklio naudojimo elgseną. Slapukai veikia, priskiriant vartotojui numerį, kuris neturi jokios reikšmės už priskyrimo svetainės ribų. 

Slapukai jūsų kompiuteryje gali būti saugomi skirtingus laikotarpius. „Sesijos slapukai“ trunka tik tiek laiko, kiek trunka naršyklės seansas, ir automatiškai ištrinami, kai uždarote naršyklę. „Nuolatiniai slapukai“ išlieka po to, kai jūsų naršyklė yra uždaryta, iki nustatytos galiojimo datos, nustatytos slapuke (kaip nustato trečioji šalis, kuri jį pateikia), ir padeda atpažinti jūsų kompiuterį, kai atidarote naršyklę ir vėl naršote internete. Svetainėje naudojami pirmosios šalies slapukai („ADORO“ tiesiogiai nustatyti slapukai) ir trečiųjų šalių slapukai, kaip aprašyta toliau.

Mes taip pat naudojame toliau aprašytų trečiųjų šalių „pikselių“ (arba „pixel“) žymas (dažniausiai kartu su slapukais), kad gautume informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine ir paslaugomis, ir sąveiką su el. paštu ar kitu ryšiu. „Pixel“ žymės yra technologija, panaši į slapukus, kuri gali būti įterpta į internetinį turinį arba į el. laiško turinį, siekiant sekti veiklą svetainėse (pvz., norint sužinoti, kada turinys buvo parodytas jums) arba žinoti, kada peržiūrėjo tam tikrą turinį ar tam tikrą el. laišką.

Naudojamos technologijos

Slapukai

Būtini slapukai

Būtini slapukai skirti suteikti vartotojams paslaugas, pasiekiamas per mūsų svetainę, ir naudotis kai kuriomis jos funkcijomis, pvz., Galimybe prisijungti ir pasiekti saugias sritis. Šiuos slapukus teikia „ADORO“ ir jie yra būtini norint naudotis svetaine. Be šių slapukų pagrindinės mūsų svetainės funkcijos neveiks.

Kadangi šie slapukai yra būtini norint pristatyti svetainę ir mūsų paslaugas, atsisakyti jų negalite.

Analizė / našumas

Norėdami geriau suprasti mūsų svetainės naudotojų elgesį, analitiniai slapukai seka vartotojų elgesį ir gerina svetainės veiklą:

 • „Google Analytics 360“. Norėdami sužinoti, kaip „Google“ naudoja mūsų svetainėje surinktus duomenis, apsilankykite čia . 

 • Segment. Norėdami sužinoti, kaip Segment naudoja mūsų svetainėje surinktus duomenis, apsilankykite privatumo politikoje

 • „CrazyEgg“ . Sužinokite daugiau apie „CrazyEgg“ privatumo praktiką šioje nuorodoje „ Crazy Egg“ privatumo politika

 • „Imperva“. Sužinokite daugiau apie „Imperva“ privatumo praktiką šioje nuorodoje Privatumo politika . 

 • „FullStory“ . Sužinokite daugiau apie „FullStory“ privatumo praktiką šioje nuorodoje Privatumo politika . 

 • „LogRocket“ . Sužinokite daugiau apie „LogRocket“ privatumo praktiką šioje nuorodoje Privatumo politika . 

 • Optimizuotai . Sužinokite daugiau apie „Optimizely“ privatumo praktiką šioje nuorodoje Privatumo politika . 

 • Slapukus galite užblokuoti arba ištrinti pakeisdami naršyklės nustatymus, kaip paaiškinta žemiau esančiame skyriuje „Mano pasirinkimas“.

Reklama / taikymas

Norėdami rinkti informaciją apie naršymo įpročius, kad reklama taptų aktualesnė:

 • „Criteo“ (konversijos pikselių stebėjimas, kurį naudojame pakartotinio taikymo kampanijoms). Sužinokite daugiau čia.  

 • „Facebook“. (konversijos pikselių stebėjimas, kurį naudojame pakartotinio taikymo kampanijoms). Sužinokite daugiau čia

 • „Google AdServices“. Sužinokite daugiau apie „Google“ privatumo praktiką šioje nuorodoje: „Google“ privatumo politika

 • „HubSpot“. Sužinokite daugiau apie „Hubspot“ privatumo praktiką čia ir, jei norite gauti daugiau informacijos apie „Hubspot“ naudojamų slapukų tipus, skaitykite čia .  

 • „LinkedIn“ Insights. Sužinokite daugiau apie „LinkedIn“ privatumo praktiką šioje nuorodoje: Privatumo politika . 

 • Quora. Sužinokite daugiau apie „Quora“ privatumo praktiką šioje nuorodoje: Privatumo politika 

Slapukus galite užblokuoti arba ištrinti pakeisdami naršyklės nustatymus, kaip paaiškinta žemiau esančiame skyriuje „Mano pasirinkimas“.

 

Žemiau išvardyti teikėjai taip pat siūlo tiesioginio atsisakymo funkcijas:

Jūsų pasirinkimai

Atminkite, kad jei apribosite svetainių galimybę nustatyti slapukus, gali būti, kad negalėsite pasiekti tam tikrų svetainės dalių ir negalėsite pasinaudoti visomis svetainės funkcijomis.

Daugelyje interneto naršyklių įrankių juostoje rasite skyrių „Pagalba“. Šiame skyriuje rasite informacijos, kaip gauti pranešimą, kai gaunate naują slapuką, ir kaip išjungti slapukus.  

Jei prisijungiate prie svetainės savo mobiliajame įrenginyje, gali būti, kad negalėsite valdyti stebėjimo technologijų naudodami nustatymus.

Pakeitimai

Mes galime bet kada pakeisti trečiųjų šalių paslaugų teikėjų, kurie Svetainėje talpina slapukus, tipą ir pakeisti šią Slapukų politiką, paskelbdami pakeistą versiją Svetainėje. Jei taikomi įstatymai nereikalauja papildomo įspėjimo ar sutikimo, tai bus jūsų pranešimas apie šiuos pakeitimus.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar rūpesčių, prašome susisiekti su mumis: el. paštu duomenuapsauga@adoro.lt arba paštu adresu: UAB Prekybos investicijų grupė, Miško g. 23, Kaunas.