Privatumo Politika

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB Prekybos investicijų grupė, juridinio asmens kodas 305905498, adresas Miško g. 23, Kaunas, Lietuva, kontaktinio telefono Nr. +370 630 66741, el. pašto adresas: duomenuapsauga@adoro.lt (toliau – ADORO arba mes).

ADORO sukūrė šią privatumo politiką (“Privatumo politika”) siekiant perduoti savo politikas bei praktikas, susijusias su gautos ADORO.LT internetinėje svetainėje informacijos apie tave naudojimu bei atskleidimu.

Prašome atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką. ADORO pasilieka teisę periodiškai keisti bei atnaujinti Privatumo politiką. Naujausią Privatumo politikos versiją galite peržiūrėti bet kuriuo metu paspaudę nuorodą “Privatumo politika”, esančią ADORO.LT internetinio puslapio apačioje.

ADORO apdoroja jūsų asmeninius duomenis pagal (ES) 2016/679 - Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), ES-JAV privatumo skydo sistemą ir dabartinius nacionalinius duomenų apsaugos teisės aktus bei jų reikalavimus.

Asmens duomenų kategorijos, kurias tvarko ADORO

 • Jūsų kontaktinė informacija – vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas.

 • Jūsų IP adresas.

 • Pirkimo informacija įskaitant mokėjimo metodą ir transakcijos numerį.

 • Užsakymo istorija

 • Klientų aptarnavimo informacija – visa informacija ir bendravimas tarp jūsų ir mūsų aptarnavimo skyriaus.

 • Išskirtiniais atvejais, jums gali tekti pateikti papildomą informaciją, tokią kaip asmens tapatybės kortelė (ID), kad galėtume patvirtinti jūsų tapatybę.

 • Kai kuriais atvejais, galite būti paprašyti parodyti savo nuotrauką, vaizdo įrašą ar kitą informaciją, jei norėsite dalyvauti mūsų žaidimuose, konkursuose ir panašiuose renginiuose.

 • ADORO pasilieka teisę visiems klientams siųsti apklausas apie apsipirkimo įvertinimą bei pasitekinimą. Dalyvavimas tokiose apklausose nėra privalomas.

 • ADORO neapdoroja ir nesaugo jūsų banko kortelių ar kitų finansinių įrankių informacijos.

Duomenų tvarkymo teisėtumas

 • ADORO tvarko jūsų asmeninius duomenis, reikalingus sutarties vykdymui.

 • ADORO tvarko jūsų asmeninius duomenis, reikalingus mokesčių, finansų ar kitokiems vidaus teisės aktams.

Mes apdorojame jūsų asmeninius duomenis šiais tikslais:

 • Dėl tikslaus užsakymo vykdymo ir pristatymo.

 • Dėl tikslios ir aiškios informacijos pateikimo apie jūsų užsakymo būseną.

 • Dėl produktų garantijos garantiniu laikotarpiu.

 • Dėl klientų pasitenkinimo ir lojalumo programų.

 • Dėl mokesčių ir apskaitos tvarkymo reikalavimų – mūsų pardavimų skaičiavimui ir Deklaravimui.

 • Išskirtiniais atvejais, ADORO gali pareikalauti papildomos jūsų asmens informacijos, siekiant išvengti finansinių sukčiavimų bei tapatybės vagysčių.

 • Išimties tvarka, ADORO gali tvarkyti tokią informaciją kaip nuotraukos, vaizdo įrašai bei kita medija, skirta įvairių kompanijų bei loterijų tikslams, tais atvejais kai klientai dalyvauja žaidimuose.

 • Kad galėtume siųsti naujienlaiškius bei reklaminę informaciją, tais atvejais, kai klientai duoda tam sutikimą.

Laikotarpis, kurį jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi:

ADORO saugo jūsų asmeninius duomenis, kuriuos pateikėte registruodami savo paskyrą mūsų svetainėje, tol, kol jūsų paskyra yra aktyvi.

ADORO saugo jūsų asmeninius duomenis produktų gaminimo ir pristatymo metu, bei iki Grąžinimo politikoje nurodyto grąžinimo termino ir tuo metu, kol produktams taikoma garantija, tačiau ne ilgiau nei 2 metus.

Jei mums prireiks papildomų duomenų, siekiant patvirtinti jūsų tapatybę, tokius duomenis saugosime laikotarpį pagal teisinius reikalavimus.

Įvairių akcijų bei loterijų metu, kai renkami asmens duomenys, duomenų tvarkymo laikotarpis bus nurodytas kiekvieno žaidimo metu, be to, apie tai dalyviai bus informuoti.

Galimi jūsų asmens duomenų gavėjai:

ADORO neperduoda duomenų trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tam tikrasis atvejais nurodytais žemiau:

ADORO perduoda vardą, pavardę, adresą, telefono numerį kurjerių kompanijai, pristatančiai jūsų siuntinį.

Išskirtiniais atvejais, ADORO gali patvirtinti jūsų duomenis mokėjimo paslaugų tiekėjams, siekiant išvengti finansinių sukčiavimų ar tapatybės vagysčių.

ADORO perduoda reikalingus asmeninius duomenis apskaitos paslaugų tiekėjams, taip pat mokesčių ir kitoms valdžios institucijoms, kai to reikalauja specialūs teisės aktai.

Jūsų, kaip duomenų subjekto teisės - bet kuriuo metu jūs turite teisę:

 • Gauti prieigą prie asmeninių duomenų, kuriuos tvarko ADORO, taip pat gauti jų kopijas

 • Reikalauti ištrinti jūsų asmeninius duomenis (teisė būti pamirštam), jei manote, jog jie nebereikalingi tiems tikslams, kuriems jie buvo renkami. Prašome atkreipti dėmesį, kad ši teisė negali būti taikoma tuomet, kai specialiame įstatyme aiškiai numatyta, kad reikia laikytis nustatyto termino.

 • Reikalauti pataisyti asmeninius duomenis, kuomet jie yra klaidingi.

 • Norėdami pasinaudoti viena iš minėtų teisių, tiesiog atsiųskite mums laišką su užklausa mūsų kontaktų puslapyje arba el. paštu: pagalba@adoro.lt. Atsakysime jums netrukus.

 • Be kuriuo metu, kai manote, jog jūsų teisės yra pažeistos, galite pateikti skundą atsakingai institucijai, nurodytai žemiau.

Mūsų rekomendacijos dėl jūsų duomenų apsaugos:

 • Saugokite savo slaptažodį ir neatskleiskite jo tretiesiems asmenims.

 • Jei naudojatės viešuoju kompiuteriu (bibliotekoje, interneto kavinėje), prieš išjungiant kompiuterį, visuomet įsitikinkite, kad atsijungėte nuo savo paskyros.

 • ADORO užtikrina, kad dėl jūsų užsakymo nekontaktuoja su jokiomis trečiosiomis šalimis, išskyrus tas, kurios nurodytos šioje privatumo politikoje.

 • ADORO užtikrina, jog nereikalauja klientų atskleisti savo paskyros prisijungimo slaptažodžio. ADORO nereikalauja klientų atskleisti savo banko sąskaitos ar kitų finansinių duomenų. Bet koks panašus prašymas telefonu, elektroniniu paštu ar susirašinėjant gyvai, turėtų būti ignoruojamas.

Kaip saugome Jūsų asmeninius duomenis?

ADORO užtikrina, kad imasi visų reikiamų administracinių, techninių bei fizinių priemonių, siekiant apsaugoti jūsų duomenis nuo atsitiktinio, neteisėto ar neleistino duomenų sunaikinimo, praradimo, atskleidimo, naudojimosi bei prieigos prie jų.

ADORO priėmė savo vidaus etikos taisykles asmens duomenų tvarkymui, darbuotojai buvo specialiai apmokyti apie teisinius klausimus dėl asmens duomenų apsaugos bei pagrindinių įmonių įsipareigojimų susijusių su BDAR.

Saugome savo tinklapį bei kitas sistemas, naudodamiesi techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis prieš bet kokias neteisėtas priemones dėl jūsų duomenų praradimo, sunaikinimo, prieinamumo, keitimo ar platinimo. Nepaisant reguliarių patikrinimų, visiškai apsisaugoti nuo visų galimų grėsmių yra neįmanoma.

Automatizuotas saugojimas

Jei Jums yra reikalingas failas iš internetinio puslapio, tam tikri prieinami duomenys saugojami pagal nutylėjimą.

Šie duomenys susideda iš:

 • Reikalauto iš failo puslapio

 • Failo pavadinimas

 • Prašymo data ir laikas

 • Išsaugojimo laikotarpis

 • Perkeltų duomenų kiekis

 • Prieinamumo būsena (failas persiųstas, nerastas failas, kt.)

 • Naršyklės tipo bei versijos aprašymas

 • Instaliuota operacijų sistema

 • Ekrano rezoliucija bei spalvos gylis

Papildoma asmeninė informacija yra tik saugoma, jei Jūs savonoriškai ją pateikėte, pavyzdžiui, registracijos ar sutarties įgyvendinimo metu. Daugiu informacijos rasite rubrikoje “pasirenkamos detalės”.

Slapukai

Kai kuriose mūsų tinklalapio vietose, ADORO pailieka teisę naudoti slapukus norėdami užtikrinti, kad mūsų paslaugos būtų patogios naudotojui, efektyvesnės bei saugesnės. Slapukai yra mažos duomenų rinkmenos, kurias Jūsų interneto naršyklė saugo Jūsų kompiuteryje. Slapukai negadina kompiuterio ir neturi virusų. Didelę dalį slapukų, kuriuos mes naudojame, vadinami “sesijos slapukai”. Jie yra automatiškai ištrinami po Jūsų apsilankymo (“sesijos”) iš Jūsų kietojo disko. Kiti slapukai lieka Jūsų kompiuteryje, o tai suteikia mums galimybę atpažinti Jūsų kompiuterį Jūsų kito apsilankymo metu. Tai yra privalumas Jums, kadangi Jums nereikės bereikalingai prisijunginėti arba pakartotinai pildyti formų.

Mes naudojame slapukuose esančią informaciją siekiant palengvinti mūsų internetinio puslapio naudojimą bei pritaikyti mūsų tinklalapį Jūsų poreikiams. Rekomenduojame Jūsų naršyklėje įgalinti slapukus, o tai užtikrins, jog Jūs laisvai galėsite naršyti iš vieno puslapio į kitą, pasinaudodami visais ADORO.LT tinklalapio privalumais.

Prašome perskaityti mūsų Slapukų politiką ir daugiau sužinoti kaip naudojami slapukai, bei kaip galite juos valdyti.

Pasirenkamos detalės

Jūs galite naudotis ADORO.LT internetine svetaine be asmeninės informacijos pateikimo. Tačiu Jūs turėsite pateikti tam tikros informacijos norėdami įsigyti pirkinį, siūlomą tinklalapyje, Jūsų užsakymo apmokėjimo bei įforminimo tikslais. Informaciją, kurią naudojame dėl vidinių užsakymo sandorių bei perduodame ją, jei reikalinga, šiais tikslais trečioms šalims. Jūsų duomenys perduodami pristatymo įmonei, bet tik tokiu kurio reikia pristatyti prekes (vardas, adresas, galimai telefono numeris dėl pristatymo koordinavimo). Apmokėjimo sureguliavimui, Jūsų apmokėjimo detalės (tokios kaip mokestis ar kreditinės kortelės numeris) bus perduotos į mūsų banką, jei reikės. Tačiau šios trečios šalys yra įpareigotos laikyti gautus duomenis konfidencialia informacija ir tik naudoti ją paslaugų bei sandorio įforminimo mūsų vardu tikslu.

Jei užsiregistruojate gauti mūsų naujienlaiškius, mes atsiųsime el. laišką į registruotą el. pašto adresą su informacija apie mūsų įmonę, siųsime el.laiškus reklamos tikslais bei informuosime apie mūsų produktus.

Jūsų duomenų perleidimas bet kuriai kitai trečiajai šaliai ar jų naudojimas reklamos tikslais negalimas. Jei pageidaujate naudoti savo duomenis ADORO.LT reklamos tikslais, visuomet galite prisiregistruoti gauti mūsų naujienlaiškį.

Kliento prisijungimas suteikia Jums galimybę matyti savo užsakymus ir keisti savo informaciją bei slaptažodį. Jūs taip pat galite kreiptis į ADORO, atsiųsdami laišką el. paštu pagalba@ADORO.LT, dėl Jūsų asmeninės informacijos panaikinimo bet kuriuo metu po to, kai Jūsų užsakymas jau buvo įformintas bei pristatymas.

Pažymėtina, jog ADORO gali rinkti ne asmeninę informaciją apie Jus net ir tuo atveju, jei Jūs neperkate jokių gaminių iš mūsų internetinės svetainės. (žiūrėkite “Slapukai”).

Saugumas

Mes apsaugome mūsų tinklalapį bei kitas sistemas naudodami technines ir oganizacines priemones nuo pašalinių asmenų, kurie galėtų pamesti, sunaikinti, gauti prieigą, pakeisti ar platinti Jūsų duomenis. Nepaisant reguliarių patikrinimų, visiška apsauga nuo kylančių grėsmių nėra įmanoma.[1]

Atšaukimas / Informacija

Jūs galite atšaukti bet kuriuo metu savo duomenų kaupimo bei apdorojimo sutikimą, koreguoti mūsų kaupiamą informaciją apie Jus, gauti informacijos ar prašyti duomenų ištrynimo. Jūsų prašymu, bet kuriuo metu mes Jums pateiksime išsamią bei nemokamą informaciją apie Jus bei Jūsų įmonę, kuri saugoma mūsų duomenų bazėje. Tiesiog atsiųskite mums trumpą žinutę mūsų kontaktų puslapyje ar laišką el. paštu duomenuapsauga@adoro.lt. Jei panaikinimas prieštarauja įstatyminėms bei sutartinėms kaupimo prievolėms, mes užblokuosime duomenis.

Google Analytics

Šis tinklalapis naudoja Google Analytics®, tinklalapių analitinės paslaugos, teikiamos Google Inc. (“Google”). Google Analytics naudoja taip vadinamus “slapukus”, kurie yra tekstiniai failai, saugojami Jūsų kompiuterio serveryje. įgalinantys atlikti naudojamo tinklalapio analizę. Slapukų generuojama informacija dėl šio tinklalapio naudojimo (įskaitant IP adresą) Google Analytics kontekste, suteikiamo Google serveryje Jungtinėse Amerikos Valstijose bei kaupiama ten. Google naudos šią informaciją siekiant įvertinti Jūsų šio tinklalapio naudojimą, paruošdama ataskaitas apie tinklalapio veiklą tinklalapių operatoriams bei pateikdama kitą tinklalapio naudojimą ir Interneto paslaugas. Google perduos šią informaciją trečiajai šaliai, jei to reikalauja įstatymas, ar jei trečioji šalis apdoroja šiuos duomenis Google vardu. Google nesusies Jūsų IP adreso su kitais Google laikomais duomenimis. Galite atsisakyti slapukų naudojimo pasirinkdami tam tikrus nustatymus savo naršyklėje; tačiau svarbu paminėti, jog Jūs negalėsite naudotis visais šios svetainės privalumais. Naudodami šį internetinį puslapį, Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų apdoroti Google pateiktu būdu ir viršuje paminėtu tikslu.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie ADORO privatumo politiką bei praktikas, maloniai prašome susisiekti su ADORO komanda el.paštu pagalba@adoro.lt.