About us

Sveiki, mes - ADORO

Sveiki, mes esame ADORO – naujieji juvelyrikos kūrėjai ir gamintojai Lietuvoje.

Mūsų tikslas nėra sugalvoti tipinį tekstą apie viziją, misiją ir abstrakcijas.

Mūsų egzistavimo tikslas – pasirūpinti, jog kiekviena ADORO juvelyrikos nešiotoja:

·       matytų, jog atrodo išskirtinai

·       žinotų, kad įgijo vertingą daiktą amžiams

·       girdėtų nuoširdžius, širdį šildančius komplimentus

·       jaustų, kad viduje dega nauja ugnis gyvenimui

Mūsų akimis – ADORO juvelyrikos nešiotojos gerovė yra mūsų egzistavimo priežastis.

ADORO pristatymas

ĮKŪRĖJAI

Didelę savo gyvenimų dalį praleidę Londone, kur įgijo tarptautinį išsilavinimą, korporacinę patirtį ir meilę skirtingoms kultūroms, broliai grįžo namo su tikslu įkurti technologiškai pažangų juvelyrikos verslą Lietuvoje, kuris taptų Pabaltijo rinkos lyderiu.

Įkūrėjai juvelyrikos rinką Lietuvoje – stebėjosi, jog esantys žaidėjai nesiūlo jokių inovacijų, nekuria savo unikalių dizainų ir taiko labai didelius antkainius.

ADORO komanda užsibrėžė tikslą pastoviai stebinti klientus naujais dizainais, įtraukiančiomis akcijomis bei pasiūlymais, kurių sunku atsisakyti.

IŠTAKOS

ADORO - šeimos verslas, o juvelyrika – šeimos specialybė. Viskas prasidėjo, kai 1987-taisiais įkūrėjų tėtis nutiesė aukso prekybos kelius į TSRS. Kiek vėliau, jau 1992-ais metais, įkūrėjų močiutė įkūrė pirmąją juvelyrinių dirbinių parduotuvę Kėdainiuose, o vėliau išvystė vietinių gyventojų pamiltą ir patikimą prekybos tinklą. 

FILOSOFIJA

ADORO siekia, jog sukaupta šeimos ilgametė patirtis šioje rinkoje būtų nuolatos papildoma naujomis žiniomis, technologiniais pažangumais, tarptautiniais ryšiais su dizaineriais ir inovatoriais bei alternatyviais būdais gaminti juvelyrikos dirbinius.

Mes ne tik dirbame su naujausiomis tendencijomis – priešingai, mes jas kuriame.

 

VERTYBĖS
Mūsų esminės vertybės, kurių laikomės ir kuriomis vadovaujamės susidaro iš dviejų dalių – požiūrio į klientą ir požiūrio į verslą.

Požiūris į Klientą

Mes privalome skirti maksimalų dėmesį kliento norams, poreikiams ir idėjoms. Jeigu klientas duoda pastabą – mūsų pareiga išklausyti, suprasti ir pasirūpinti, kad klientui daugiau nereikėtų mums kartoti pastabos. Jeigu klientas duoda pasiūlymą – mes į tą pasiūlymą žiūrime kaip į auksą, nes tik klientas geriausiai žino, kas jam svarbu. Mes ne tik privalome suteikti klientui žinias apie kuriamus ir parduodamus produktus – mes privalome padėti iš tikrųjų suprasti ir padėti priimti informuotą sprendimą.

Požiūris į Verslą

Mes privalome užtikrinti verslo ilgaamžiškumą. Sąžiningas elgesys su tiekėjais, planetos resursų tausojimas, atsakingas požiūris į prekinį ženklą, investicijos į darbuotojus bei saikingas požiūris į pelningumą – tik keli iš elementų, kurie užtikrins, kad šį verslą perims kita karta.

 

HARMONIJA
Šią planetą perduosime savo vaikams bei anūkams, todėl itin svarbu užtikrinti efektyvų resursų panaudojimą ir perdirbimą. Mūsų žaliavų tiekimo grandyje dirba aukščiausius verslo etikos standartus palaikančios įmonės iš Jungtinės Karalystės, Lenkijos ir Nyderlandų, o klientus skatiname leisti mums perdirbti nusibodusius ir dabartinį laikmetį neatitinkančius papuošalus. Kurdami šiuolaikinius papuošalus siekiame pateikti naujausias kolekcijas iš viso pasaulio, užtikrinant tvarumą ir minimalų poveikį gamtai.

Mūsų prekės

layouted PSD

We're a team of creative and make amazing site in ecommerce. We love colour pastel,highlight and simple, its make our design look so awesome

  • Named Properly
  • Fast to Navigate
  • Easy to Customize
Multipurpose Design

We're a team of creative and make amazing site in ecommerce. We love colour pastel,highlight and simple, its make our design look so awesome

  • For Designers / Creatives
  • Design Agency
  • Good for you
Responsive

We're a team of creative and make amazing site in ecommerce. We love colour pastel,highlight and simple, its make our design look so awesome

  • Desktops
  • Tablets
  • Mobile Phone